menu zamknij menu
 • Mała sala konferencyjna już otwarta!

  Dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych oddaliśmy do użytku małą salę konferencyjną zapewniającą pełną dyskrecję.

 • Hotel Diana Skępe: Pobyt / Konferencje / Szkolenia

  Pokoje dla 80 osób, dwie sale wielofunkcyjne, mała sala konferencyjna z salą bilardową (sekcja prywatna), WIFI, parking, patio, ogród z lasem.

 • Hotel Diana Skępe: Pokoje dla 80 osób

  SPECJALNE CENY DLA FIRM!
  Pokoje z łazienkami, ręczniki w standardzie, TV, radiem, bezpłatny, internetem WiFi.

 • Restauracja polska Hotelu Diana

  Serwujemy świeże, smaczne dania kuchni polskiej w przystępnych cenach i rozsądnych porcjach. Sprawdź nasze Menu

Zapytaj o możliwośc organizacji imprezy: sale konferencyjne z pełnym zapleczem konferencyjnym i hotelowym w Hotelu Diana w SkępemImprezy integracyjne, konferencje, szkolenia, prezentacje!

Świetna lokalizacja (z Łodzi, Torunia i Bydgoszczy, Gdańska i Warszawy - TRASA 10), trzy sale wielofunkcyjne, restauracja, pokoje hotelowe i dozorowany parking na kilkadziesiąt samochodów! Do tego otoczene lasu, jezior i pobliskie atrakcje gwarantują swiętną inprezę. Zadzwoń 601677131 i dowiedź się więcej!Pokoje od 55 zł/osoba*

Pokoje 2 osobowe od 110 zł z VAT. Wszystkie pokoje z łazienkami, ręcznik w standardzie, TV, radiem, bezpłatnym internetem
Specjalne stawki dla ofert konferencyjnych!

Szczegóły

Wolisz serwowane czy bufet?

Restauracja Hotelu Diana serwuje pyszne dania kuchni polskiej w rozsądnych cenach zarówno jako dania serwowane lub w postaci bufertu.

Szczegóły

Bezpłatny parking

Dla klientów organizujących konferencje, szkolenia lub inne imprezy w naszym hotelu parking dozorowany na kilkadziesiąt samochodów jest dostępny bezpłatnie.