menu close menu

Witaj w Restauracji Hotelu Diana w Skępem

Restauracja Hotelu Diana w Skepe. Smacznego!

Wielu naszych gośći wraca do nas ze względu na naszą pyszną, lokalną kuchnię w tym naszych własnych ziemniaków i ogórków. Dzięki nim serwujemy wyśmenitą zupę ogórkową czy młode ziemniaczki z kefirem.

Poznaj Menu

Zaupa samo zdrowie!

W naszym menu znajdziecie kilka pysznych zup w tym żurek za jedyne [8 zł]. Serwujemy również zupę ogórkową [6 zł] z własnych ogórków!, pyszne flaczki [8 zł], czerninę z kluskami ziemniaczanymi [10 zł] i klasyki jak barszcz z uszkami [5 zł], pomidorowa z makaronem lub ryżem [6 zł] czy rosół domowy z lokalnej kury z makaronem lub kołdunami [6 zł]

Poznaj Menu

Sycący obiad od 19 zł

Menu Hotel Restauracja Diana Skępe

Poznaj nasze MENU! Schab tradycyjny serwowany z frytkami lub ziemniakami i zestawm surówek lub filet z kurczaka w pamierce z frytkami lub ziemniakami i zestawm surówek. Poznaj pozostałe propozycje naszej restauracji!

Poznaj Menu

Zamów obiad, deser gratis!

Restauracja Hotel Diana Skępe promocja

Restauracja Hotelu Diana serwuje pyszne dania kuchni polskiej w rozsądnych cenach a dodatkowo rozpieszcza podniebienie deserem w prezencie!

Promocja

Polecamy dla smakoszy ryb

Menu Hotel Restauracja Diana Skępe

Filet z sandacza zapiekany serem, podawany w szpinaku [33 zł/danie], pstrąg i łosoś [7 zł/100g] lub halibut [8 zł/100g].

Poznaj menu

Opinie z Opinie o Hotel Diana Skępe na Gastronauci.pl

Najlepsza restauracja w Skępem! Opinia o Hotel Diana Skępe na Gastronauci.pl: 4.3pkt/5pkt
Hotel Diana znajduje się przy DK 10. W Skępem restauracji i smażalni jest mnóstwo. Jako smażalnię wybraliśmy już sobie Sielawę, ale wśród restauracji Diana jest na pierwszym miejscu. Szczególną uwagę zwraca przesympatyczna obsługa (nie na zasadzie lejącego się lukru, ale jest po prostu prawdziwie gościnna): wita gości z uśmiechem, doradza, jest otwarta. Nie spotkaliśmy jeszcze w żadnym lokalu takiego zainteresowania zadowoleniem klienta. Chcieliśmy zjeść łososia, ale z uwagi, że nie było fileta, przyszła nawet do nas bardzo miła Pani z kuchni i zaproponowała sandacza. Widać, że wszystkim zależy tu na gościach, nawet jeśli w tym samym czasie w innej sali jest wesele (zupełnie nie zakłóca ono spokoju w restauracji). W innych lokalach zdarza się, że restauracje z powodu wesel się po prostu zamyka i goście mogą pocałować klamkę. Tu naprawdę dba się o klienta. Można również wziąć na wynos niezjedzoną do końca potrawę. Tu również ukłon w stronę obsługi. Gdy zapytaliśmy o możliwość wzięcia jedzenia na wynos, Pani spytała, czy aby smakowało, że nie mogliśmy zjeść. Po prostu porcja była spora, a że nie byliśmy mocno głodni, to zjedliśmy później. Obsłudze należy się solidna nagroda od szefa :). Z sandacza zrezygnowaliśmy na rzecz faszerowanego kurczaka. Tu warto też zaznaczyć, że można bez przeszkód wymienić zaproponowane w zestawie dodatki na inne. Wybrane przez nas kluski śląskie były smaczne, buraczki pyszne, a sam faszerowany kurczak jest bardzo ciekawym pomysłem: soczysty, z dużą ilością warzyw, wzbogacony sosem. Zjedliśmy także żurek. Był bardzo smaczny. Wszystkie smaki doskonale się w nim przenikały. Porcja spora, ale z żalem kończyło się jeść, bo chętnie zjadłoby się jeszcze jedną porcję. Warto by było dodać jeszcze ziemniaczki, choć to zależy od wersji tej potrawy. Jest ich wiele, ale akurat w naszym przypadku ta z kartofelkami nam się podoba. Chętnie zjemy jeszcze raz ten żurek i spróbujemy innych potraw. Na pewno zawitamy w Dianie jeszcze niejeden raz, nie tylko smacznie zjeść, ale i spytać, czy aby szefostwo nagrodziło wspaniałych pracowników, o których dziś naprawdę ciężko. Gratulujemy i życzymy sukcesów!

Sprawdź

Smakowało Ci? Podziel się opinią o Nas na gastronauci.pl: Opinie o Hotel Diana Skępe na Gastronauci.pl

Opinie z Opinie o Hotel Diana Skępe G+

Opinia o Hotel Diana Skępe na G+: 5pkt/5pkt
bardzo dobra i niedroga restauracja w hotelu. polecam
Plusy: super obiady

Sprawdź

Smakowało Ci? Podziel się opinią o Nas na Google.pl: Opinie o Hotel Diana Skępe na G+