menu zamknij menu
 • Mała sala konferencyjna już otwarta!

  Dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych oddaliśmy do użytku małą salę konferencyjną zapewniającą pełną dyskrecję.

 • Hotel Diana Skępe: Pobyt / Konferencje / Szkolenia

  Pokoje dla 80 osób, dwie sale wielofunkcyjne, mała sala konferencyjna z salą bilardową (sekcja prywatna), WIFI, parking, patio, ogród z lasem.

 • Hotel Diana Skępe: Pokoje dla 80 osób od 55zł/os*

  z łazienkami, ręczniki w standardzie, TV, radiem, bezpłatny, internetem WiFi.
  Przy hotelu parking dozorowany, ogród z lasem (ogrodzony), miejsce na grilla

 • Restauracja polska Hotelu Diana

  Serwujemy świeże, smaczne dania kuchni polskiej w przystępnych cenach i rozsądnych porcjach. Sprawdź nasze Menu

Witaj w Hotelu Diana w Skępem. Zapytaj o wolne pokoje.Na obiad, na weekend, na wakacje.

Wierzymy, że pobyt w naszych prograch będzie tak udany, iż spotkamy się wkrótce ponownie! Podczas Państwa pobytu do dyspozycji oddajemy pokoje hotelowe w tym dwu, trzy i czteroosobowe (rodzinne), restaurację z kuchnią polską, bar, patio z kominkiem, ogód z lasem, parking dozorowany i bezpłatny internet WiFi. Miłego pobytu.

Galeria zdjęć

Uslugi dla Firm i instytucji w Hotel Diana Skepe

Dysponujemy pokojami dla 80 osób z łazienkami, TV, radiem, bezpłatnym internetem WiFi. Trzy sale konferencyjne, rzutnik multimedialny, TV LCD, bezpłatny internet WiFi. Do Państwa dyspozycji parking dozorowany.Szczegóły

Pokoje od 55 zł/osoba*

Pokoje 2 osobowe od 110 zł z VAT. Wszystkie pokoje z łazienkami, ręcznik w standardzie, TV, radiem, bezpłatnym internetem

Szczegóły

Zamów obiad, deser gratis!

Restauracja Hotelu Diana serwuje pyszne dania kuchni polskiej w rozsądnych cenach a dodatkowo rozpieszcza podniebienie deserem w prezencie!

Szczegóły

Mała sala już otwarta!

Dobre wieści dla klientów korporacyjnych. Mała sala konferencyjna już otwarta. Kameralna atmosfera, multimedia, połączenie z pokojami i salą bilardową.

Szczegóły